Optimist A og B, Feva, Zoom8, E-Jolle, Laser 4,7, Radial, standard

Horsens Sejlklub 21. – 22. april 2018

Resultater

Indbydelse

2018-Indbydelse-Tune-Up-Horsens-Fjord-21.-22.-april.pdf

Sejladsbestemmelser

2018-Sejladsbestemmelse-Tune-Up.pdf

Bemærk, sejladsbestemmelse udleveres IKKE i forbindelse med registrering.

Tilmelding

Tilmeldte

Opdateret 20/4

Jolle Sejlnummer Navn Klub
OptimistB Den8287 Marie Maier Ho Bugt/Skærbæk
LaserRadial 196656 Emil Lindstrøm Horsens Sejlkulb
OptimistB DEN8512 Frederik Fogde Silkeborg Sejlklub
Feva 4544 Sebastian Nørgaard og Daniel Riber Horsens Sejlklub
OptimistB 8234 Martin Lyng Hansen Horsens
OptimistA DEN 8471 Asger Jordt Kappel Fredericia Sejlklub
E-jolle DEN 1801 Henrik Sø Kristensen Kaløvig bådelaug
LaserRadial 208873 Christian Spodsberg Middelfart Sejlklub
OptimistA 8609 Karoline Kiel Kaløvig
OptimistB 111 Laurits Bernhammer Kolding Sejlklub
OptimistB 7588 Marcus Nissen Kolding Sejlklub
OptimistB 8220 Frederikke NISSEN Kolding Sejlklub
OptimistB DEN 8524 Marius Lindekilde Faaborg sejlklub
Laser47 211868 Josephine Heegaard Egå Sejklub
OptimistA 8616 Christine Heegaard Egå Sejklub
OptimistA DEN 8539 Loke Idriss Kise Silkeborg/Egå Sejlklub
OptimistB Den 7786 Anna Munkholm jakobsen MS
OptimistA Den8484 Rasmus Fredslund Faaborg Sejlklub
OptimistA DEN 8507 Nicklas Holt Egå Sejlklub
OptimistB 758 Willum Kornum-Svensson Kolding Sejlklub
LaserRadial 210774 Magnus Bang Pedersen Faaborg Sejlklub
OptimistB DEN 8352 Gustav Mulberg Skærbæk Bådeklub
OptimistA DEN 8754 Sebastian Poulsen Egå Sejlklub
OptimistA 8379 Mads Wegener Egaa
OptimistA 8366 Maja Gam Frederiksen HSH – Horsens
OptimistB DEN 8588 Sille Bang pedersen Faaborg Sejlklub
OptimistA DEN 8518 Sarah Riber Horsens Sejlklub
LaserRadial DEN195208 Malene Stenius Petersen Egå Sejlklub
OptimistA DEN 8114 Agnes Agersten Hansen Aalborg sejlklub
Laser47 DEN Annika K. Fründ Aarhus Sejlklub / SJS
OptimistA DEN 8586 Oscar Thule Fredericia Sejlklub
OptimistA DEN 8469 Frederik Jensen Skærbæk Bådeklub
OptimistA DEN 8452 Nathalie Klug Egå Sejlklub
OptimistB DEN 8394 Signe Spedsbjerg Horsens Sejlklub
OptimistA DEN 8460 Nanna Schroll Nørgaard Horsens Sejlklub
E-jolle DEN 85 Ida Andersen Horsens Sejlklub
E-jolle DEN 1654 Liv Andersen Horsens Sejlklub
OptimistA DEN 8152 Annelie Friis Jensen Fredericia Sejlklub
;